0%

HİZMETLERİMİZ

Dijital Yayıncılık Hizmetleri

Doğru hedef kitle için doğru bir iletişim dilini kullanarak, web sitenizin içeriğini, blog yazılarınızı, e-dergi, tablet dergi içeriklerinizi SEO uyumlu metinlerle destekleyerek oluşturuyoruz. Markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi ilk adımda sizden dinliyor, ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve isteklerinizi en doğru şekilde anlatıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Rekabette öne çıkmak, hedef kitleyle etkileşimi artırmak ve marka imajını güçlendirmek için sosyal medya hesaplarınızı etkin bir biçimde yönetiyoruz. Markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi analiz ediyor, sosyal medya için en doğru iletişim dilini belirliyor, kapsamlı bir içerik havuzu ve etkin bir paylaşım takvimi oluşturarak içeriklerinizi paylaşıyor, sonuçları analiz ediyor ve sizin için raporluyoruz. Sosyal medyada size özel projeler geliştirerek markanıza değer katıyoruz.

Kreatif Kampanya Ve Etkinlik Yönetimi

Özellikle sosyal medya etkileşimini artırmak için markanıza özel etkinlik odaklı iletişim fikirleri üretiyor ve projelendiriyoruz. Etkinlik anında farkındalık yaratacak durumlar yakalayıp sosyal ağlarda paylaşıyoruz. Video kanallarınızda yayınlayabileceğiniz etkinlik filmleri üretiyor, sosyal medya kanallarında paylaşıyor ve etkilerini ölçüp raporluyoruz.

image
http://www.groupcontentmarketing.com/wp-content/themes/yunik-installable/
http://www.groupcontentmarketing.com/
#EDB44D
style1
default
Loading posts...
#d6d6d6
on
none
loading
#d6d6d6
Sort Gallery
http://www.groupcontentmarketing.com/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
Newsletter Input text
on
off